Виклики історії: революція гідності,АТО – війна за незалежність

2

До Дня Революції Гідності та Свободи бібліотекою та БК с. Омеляна було проведено меморіальний захід: де присутні переглянули книжково — іллюстративну виставку «Виклики історії: революція гідності,АТО – війна за незалежність» та взяли участь у годині державності «Події,що змінили долю України» З вступним словом до присутніх звернулась зав. бібліотекою Ольга Вознюк. Вона коротко проаналізувала події, що призвели до революції Гідності,дала визначення поняття Гідність,привела приклади гідних поступків простих українців – патріотів своєї країни і негідні вчинки влади,зрадників і запроданців. А також презентувала сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина» Зараз я презентую титанічну працю бібліотекарів Рівненщини сайт« Революція гідності. Війна. Рівненщина»
Сайт пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина» – це історії про наших краян, які боролися за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні.
Вони любили життя, та понад усе любили свою Батьківщину. Героям Слава!
На сайті розміщено інформацію про Героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм. Найстаршому виповнилося 55, двом наймолодшим лише 20 років.
Сто три історії – це біографії воїнів, нагороди, окремі публікації про них в пресі та в мережі інтернет, список усіх публікацій, посилання на відеоматеріали. Інформація про вшанування земляками пам’яті загиблих: відкриття пам’ятних дошок, меморіалів. А ще листи Героїв до рідних, спогади про них побратимів, друзів, вчителів, родичів. Вірші земляків, присвячені пам’яті загиблих на майдані та в АТО
Сайт підтримується Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області.
Розповіла про героїв Майдану — наших земляків,які загинули за волю України. Вихованці БК прочитали вірші, а Пасюк Настя виконала пісню «Молитва»
А омелянська поетеса Лариса Лавренюк прочитала свій вірш присвячений Героям Майдану